Kategoritë

zoomable
Mjaltë Dobësimi

Mjaltë Dobësimi

2100 lekë

Rënje nga pesha pa receta mjeksore , tërësisht natyrale!
100% #produkt #efektiv

Për një trup të shkëlqyer ju vjen në ndihmë produkti më efikas në terapinë natyrale për dobësim

Konsumoje mjaltën, humb peshë në mënyrë të shëndetshme, pastroje organizmin, lehtësohu nga kapsllëku !

Përfitimet:
Dobëson me shpejtësi, 
Ndihmon organizmin në shkrirjen e dhjamit të tepërt,
Shëron kapsllëkun.
Pastron rrugët urinare,
Nuk ka efekte anësore për organizëm, organizmin e mban të ngopur,
Rregullon punën e veshkave, 
Stabilizon tensionin e gjakut, 
Bën te mundur largimin e gazrave nga zorrët,
Eliminon ngërçet e muskujve, ngërçet e stomakut, ngërçet e zorreve, ngërçet e mitrës.

Përmbajtja
Është përzierje 9 lloje Bimësh dhe mjaltë
Kopër, kamomil, anison, Rozmarinë, gjethe shqopë, hithra, gjethe mate, trëndafil i egër, sena meki

Mënyra e Përdorimit:
Mëngjes dhe dark nga një lugë të mesme, të tretet me 150ml ujë të ngrohët 80 gradë celcius dhe të pihet 15 minuta para buke apo një orë e gjysëm pas bukës. Përdorimi duhet të vazhdoj nderi në përmirsimin e plot të gjendjes.

KUJDES:
Nuk preferohët të përdorët nga gratë shtatëzëna, gjidhënset dhe të sëmurët me kolit