Kategoritë

zoomable
Krem për flokë kaçurrela

Krem për flokë kaçurrela

800 lekë

Vaj argani- Krem per floke kacurrela

 Vaji I arganit I ushqen butësisht floket, u kthen gjallerine dhe fortesine flokeve te demtuara.

Shume I sigurt per floket e lyera apo te trajtuara kimikisht.

Pershkrimi:  Ky krem siguron nje riperteritje te menjehershme per floket kacurrela apo me onde.  E ruan me lehtesi formen e kacurreleve per gjithe diten. Perdoreni ate per nje stilim me te mire te flokeve tuaj

Hidratues dhe jo-ngjites

Vaji I arganit siguron zbutje te flokeve duke I bere ato elastike, me shkelqim dhe me te menaxhueshme.

Perdorimi: Mund ta perdoresh ne floke te thate ose te lagur, perdor gishtat per ta perhapur butesisht duke u dhene forme kacurrelave.

Kujdes:  Shmang kontaktin me syte, ne rast se kjo ndodh duhet ti shperlash menjehere me uje te paster. Mbaje larg femijeve.