Kategoritë

zoomable
CAJ DOBESIMI ACAI TURBO SLIM 21 DAYS

CAJ DOBESIMI ACAI TURBO SLIM 21 DAYS

2200 lekë

ACAI BERRY DIET

ACAI TURBO SLIM 21 DAYS, DIETA 21 DITORE

Me AcaiTURBO, 21 ditë për të humbur peshën tani nuk është më ëndërr!

 

Çfarë është ACAI TURBO SLIM dhe cilat janë përfitimet e saj?

Të gjithë që dëshirojnë të humbin disa kilogramë kërkojnë për një produkt dobësimi.

Shumë produkte në treg nuk funksionojnë aspak, por gjithashtu ndikojnë keq në shëndetin tuaj.

Megjithatë, ka produkte që kanë me të vërtetë cilësi të mirë, të dobishme në shëndetin tuaj dhe që do t'ju djegin yndyrën me shpejtësi. 

 

Përfitimet e tij nuk ndalojnë numërimin por veçanërisht Acai Berry ka tërhequr vëmendjen e grave sidomos në drejtim të dobësimit.

 

Top përfitimet e bimës dhe çajit Acai Berry:

 

 • -Dobitë e shumta në humbje të peshës ( kilogramët e tepërta): përfitimet e çajit të Acai Berry për humbje peshe janë të shumta, por më e rëndësishmja prej tyre është efekti i pijeve në thithjen e lëndës ushqyese. Meqë kjo pije ndihmon trupin tuaj të përdorë më mirë ushqimin që hani, ju lejon të planifikoni ushqimet në mënyrë më efikase. Kjo është arsyeja pse manaferrat acai janë një nga super ushqimet e fundit për humbje peshe.

 

 • -Përmirësimi i niveleve të energjisë: përfitimet e çajit të Acai Berry vijnë nga niveli i lartë i ushqyesve që gjenden në pije. Këto elemente ju japin një nxitje të energjisë në koston e vetëm pak kalorive. Një nga përfitimet më të rëndësishme të acai është efekti i saj pozitiv në nivelet e sheqerit në gjak. Kjo do të thotë se çaji do të ndihmojë trupin tuaj të përdorë energjinë e tij më efikase dhe të ndihmojë në parandalimin e dëmtimeve të rrezikshme të glukozës.

 

 • -Detox i sigurt i organizmit): pijet ushqyese me shumë antioksidantë janë ushqimet më të mira të detoxit. Çaji Acai Berry ju jep antioksidantë për të luftuar efektet e dëmshme të toksinave  dhe fibra për të ndihmuar në pastrimin e trupit.

 

 

Formula e çajit ACAI TURBO SLIM është i përbërë nga frutat acai dhe 11 bimë të tjera super efektive për dobësim.

 • Fruta Acai
 • Gjethe seni
 • Rrënjë xhinxheri
 • Shqopë
 • Gjethe caji (Tea Tree)
 • Lule kamomili
 • Gjethe trumze
 • Trëndafil i egër (fruti)
 • Kopër (fruti)
 • Gjethe rozmarine
 • Lule bamjeje
 • Gjethe thane 

 

Përdorimi: 2 herë në ditë, 30 minuta para buke në një gotë me ujë të nxehtë shtoni një lugë çaji. Përziejeni dhe më pas pijeni. 

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
BIO HERBAL ALBANIA