Kategoritë

zoomable
SHAMPO KUNDER RENJES SE FLOKEVE - ANTI HAIRLOSS SHAMPOO (HEMANI)

SHAMPO KUNDER RENJES SE FLOKEVE - ANTI HAIRLOSS SHAMPOO (HEMANI)

ANTI-HAIRLOSS SHAMPOO (HEMANI)

 

“Hemani Anti-Hairloss Shampoo” është një shampoo e vecantë me super formulë bimore për të parandaluar rënien e flokëve !! Ajo nxit ridaljen e shëndetshme  të flokëve të humbur dhe forcon rrënjët duke ushqyer folikulat dhe skalpin me Vitaminë B3 dhe kafeinë.

Përzierja e saj unike me vitamina dhe aminoacide redukton rënien e flokëve dhe ndihmon rigjallërimin e tyre duke siguruar një aparencë sa më natyrale dhe të shndritshme !!

 

  1. 1)Forcon folikulat e rrënjëve
  2. 2)Balancon gjendjen e flokëve dhe siguron ushqyerjen e skalpit
  3. 3)Stimulon qarkullimin e gjakut dhe daljen e rrënjëve të reja.

 

Përdorimi: Aplikoni shampon në flokë të lagur dhe masazhoni butësisht me mollëzat e gishtërinjv për rreth 1 minutë. Më pas shpëlajini me ujë të pastër. Përdoreni shampon rregullisht cdo ditë ose sipas nevojës. Shmangni përdorimin e shampove të tjera ndërkohë që keni filluar përdorimin e saj/E.Haxhiu

 

Sasia: 300 ml

 

bioherbalalbania kujdesiperfloket shampobimore renjefloku

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
BIO HERBAL ALBANIA