Kategoritë

zoomable
Vaj Rozmarine 100% Pastër & Natyral - Rosemary Oil

Vaj Rozmarine 100% Pastër & Natyral - Rosemary Oil

800 lekë

VAJ ROZMARINE !

100% Pastër & Natyral, Premium Terapeutike
Vaji i rozmarinës ka veti anti-inflamatore dhe gjithashtu përmirëson qarkullimin, i cili nga ana tjetër ndihmon në rritjen e flokëve tuaj të humbur . Ai gjithashtu kontrollon humbjen e flokëve në një masë të madhe. Ai trajton kruajtjen e kokës, zbokthin dhe psoriazën. Vaji esencial i rozmarinës forcon flokët tuaj nga rrënja . Dihet gjithashtu se ndihmon në parandalimin e thinjjes së parakohshme të flokëve.

Perdorimi : Apliko disa pika ne skalp dhe masazhohet lehte.Mbahet 10-15 minuta dhe pastaj lahet floku normalisht, mund ti shtohet ne shampo ose ne maska .

Perdoret: 2 here ne jave.

NXIT RRITJEN E FLOKËVE:
Ndihmon në rritjen e flokëve, për të hequr zbokthin dhe acarimet e skalpit.
Parandalon/zvogëlon rënien e flokëve. Është një kondicioner natyral që u jep flokëve një erë të këndshme dhe shkëlqim.

USHQEN LËKURËN:
Ndihmon në përmirësimin e lëkurës pasi zvogëlon inflamacionin dhe trajton lëkurën e thatë & të irrituar .

QETËSUES NATYRAL I DHEMBJEVE:
Ndihmon në dhembjet e kyçeve ose në dhembjen muskulore, gjithashtu një vaj ideal për të lehtësuar dhimbjen e kokës.

VAJ MASAZHI TRUPI:
Ndihmon në masazhin e trupit dhe stimulon qarkullimin e gjakut, lehtëson muskujt e lodhur dhe qetëson nervat.

Sasia : 60 ml
Çmimi: 800 Leke