Kategoritë

zoomable
SEBUM ALOE VERA

SEBUM ALOE VERA

2500 lekë

Pershkrimi:

Siguron freski dhe efekt hidratues. Lekura nxjerr ne pah pastertine e saj natyrale. Ideal per te trajtuar aknet ose rastet kur dieta jo e balancuar con ne crregullime apo pore te dukshme.

Perbersit:

Ekstrakt Aloe , Levozhge shelg i bardhe .


Perdorimi:

Aplikoje ne mengjes dhe darke duke e masazhuar me kujdes ne fytyre te pastruar dhe te thate, si dhe ne qafe. Gjithashtu, sherben ne menyre perfekte si baze per te vene make-up.

100% e njerezve e vune re reduktimin e puçrrave ne fytyren e tyre.

80% e njerezve u shprehen se ishin te kenaqur me menyren se si ndihesh kur produkti eshte aplikuar.

 ✔️EcoFormula

 ✔️COSMOS ORGANIC

 ✔️VEGAN OK

 ✔️DERMATOLOGICAMENTE TESTATO

✔️Nickel Tested

 ✔️NOOGM

✔️MADE IN ITALY

 ✔️FSC