Kategoritë

zoomable
Mjaltë për mjekimin e sterilitetit

Mjaltë për mjekimin e sterilitetit

7500 lekë


MJALTË PËR MJEKIMIN E STERILITETIT TEK TË DY GJINITË

100% Bio Organike!. Dobitë dhe vetitë e mira të mjaltës STERILOSTOP nga brendi tashmë i njohur “MEDINA PRESHEVE”: 

✅ Përmirëson cilësinë qelizës vezë tek femrat.

✅ Shumë efektiv në rritjen e numrit të spermatozoidëve.

✅ Shumë efektiv në forcimin e qelizës vezë tek femrat

✅ Rregullon formimin dhe sekretimin e sasis së duhur të testosteronit tek meshkujt.

✅ Afrodiziak I shkëlqyer natyrorë

✅ Ofron fuqin seksuale më shumë se çdo produkt tjetër. 

✅ Ndihmon funksionin e gjëndrrës mbiveshkore.

✅ Rregullon kapsllëkun.

✅ Rregullon problemet me Anemi.

✅ Ndihmon në përmirësimn e shikimit.

✅ Mbështetë imunitetin në luftimin e infeksioneve.

✅ Ndihmon në rregullimin e sekrecioneve të bardha tek femrat.

✅ Thjesht natyrale, bio dhe e rëndësishmja efikase.

 

 

Mjalta jonë STERILO STOP është dëshmuar tanimë në disa raste.

Përmbajtja:

Mjaltë nga lulet e Sidrit (lotosi)

Mjaltë organike

Xhensen

Qumësht blete (Royal Jelly)

Polen blete

Fara Makthi

Fara Liri

Farë të Zezë

Rrush të thatë

Arra

Vaj ulliri

Shafran (Curcum)

Omega 3

E pasur me vitaminat: B,C,D

Mënyra e përdorimit:

Tek meshkujt që vuajn nga numri I vogël I spermatozoidëve apo femrat që vuajn nga dobësia e qelizës vezë, të hahet një lugë kafeje me mjalt nga secila vazo nga të dy (burri dhe gruaja) 1 orë para ushqimit, përdorimi të vazhdoj për tre muaj rresht.