Kategoritë

zoomable
Stella white coco charcoal

Stella white coco charcoal

Qymyr kokosi - zbardhues pluhur

Dhëmbë të bardhë natyralisht me qymyr kokosi.

Zbardhusi i dhëmbëve Stella White me fuqinë e karbonit aktiv heq njollat dhe toksina që grumbullohen në gojë duke i lënë dhëmbët të freskëta, të pastra dhe të lëmuara. Formula e saj natyrale është projektuar për përdorim të përditshëm. Qymyr druri i kokosit nuk përmban fluor. 

Rezultatet mund të ndryshojnë në varësi të personit, por efektet e habitshme janë parë nga përdorimi i parë.

• Kokos i karbonizuar

• Zbardhues i ri natyror për të gjithë familjen

• Për përdorim të përditshëm

• Zbardheni, pastroni dhe detoksifikoni

• Deri në 8 herë dhëmbë më të bardhë

• 60 aplikacione

• Nuk përmban kimikate, 100% e sigurt. 

• Ai gjithashtu ju ofron veprimit antibacterial dhe anti-fungale për shëndetin tuaj oral!

 

 

Përdorimi 

Është po aq e thjeshtë sa të përdorësh dhëmbët. Përhapeni në një furçë dhëmbësh të lagur dhe lani dhëmbët për 2 minuta. Shpëlarje si zakonisht me pastë dhëmbësh.

Përdoreni 3-5 herë në javë .