Kategoritë

zoomable
Vaj masazhi kundër celulitit - Anti-Cellulite massage oil Hedera Vita

Vaj masazhi kundër celulitit - Anti-Cellulite massage oil Hedera Vita

1200 lekë

“Hedera Vita” >> Vaj masazhi kundër celulitit !!

 

Përzierja e pastër e vajit të portokallit, bajames, dëllinjës, susamit, kanellës, limonit dhe luleshtrydhes së bashku me ekstraktet natyrale të kafesë vepron për të përmirësuar pamjen e përgjithshme të lëkurës. Ky kombinim unik I vajrave të pastër natyralë ndihmon eliminimin e e celulitit dhe degradimin e tij.

Përdoret intensivisht edhe për persona që vuajnë nga këmbët e lodhura dhe të fryra.

 

  • *Redukton dhe dekompozon celulitin
  • *Ushqen dhe mbron lëkurën
  • *Përmirëson elasticitetin dhe lë ndjesinë e butësisë
  • *Pa paraben

 

Përdorimi: Masazhohet në lëvizje të rrumbullakëta në lëkurë të pastruar paraprakisht me sapun bimor sipas nevojës për të paktën 5 minuta. Përsëritet ky veprim 2-3 herë në ditë.

 

Shënim: Ruhet në vende të thata, në temperaturë dhome. Mbajeni larg nga fëmijët.

 

Si ta largojmë celulitin ?  Na ndiqni në Youtobe duke klikuar [KETU]

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;
TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
BIO HERBAL ALBANIA