Kategoritë

zoomable
KREM ME KOLAGJEN DHE VITAMINE E - COLLAGEN FACE CREAM WITH VITAMIN E

KREM ME KOLAGJEN DHE VITAMINE E - COLLAGEN FACE CREAM WITH VITAMIN E

2000 lekë

COLLAGEN FACE CREAM WITH VITAMIN E

 

Krem për fytyrën me kolagjen dhe vitaminë E është një formulë unike me përbërës me fuqi anti-rrudhë, hidratuese dhe promovuese të aparencës natyrale, e cila do t`a transformojë lëkurën tuaj të lodhur në një lëkurë të gjallëruar !!

 

  • *Ngadalëson procesin e plakjes
  • *Stimulon prodhimin e kolagjenit
  • *Forcon qelizat dhe përmirëson tonin e lëkurës
  • *Redukton pamjen e rrudhave
  • *Lufton radikalet e lira
  • *Depërton thellë në lëkurë duke hidratuar
  • *Përmirëson elasticitetin e fytyrës
  • *Promovon rigjenerimin e lëkurës dhe shëndetin e saj
  • *Ideal për cilindo që ka lëkurë të dobët e të lodhur.

 

Përdorimi: Aplikoni kremin me kujdes në fytyrë dhe shpërhapeni lehtësisht me mollëzt e gishtërinjve.

Masazhoni butësisht në lëvizje të rrumbullakëta në drejtim nga brenda-jashtë në mënyrë që të promovoni qarkullimin e gjakut.

Përdoreni sistematikisht për rezultate të kënaqshme dhe shmangni përdorimet e kremrave të tjerë ndërkohë që keni fillur trajtimin me ‘Collagen Face Cream Ëith Vitamin E ”.

Vetëm për përdorim të jashtëm! Mbajeni larg nga fëmijët dhe ruajeni në vend të ftohtë/E.Haxhiu

 

Sasia: 50 gr

 

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
BIO HERBAL ALBANIA