Kategoritë

zoomable
Shampo Indiane Trichup

Shampo Indiane Trichup

TRICHUP HEALTHY, LONG & STRONG SHAMPOO

 

Shampo “Trichup” – ndër shampot më të pëlqyera për kujdesin maksimal ndaj flokëve !!

 

  • Përmban ekstrakte Aloe Vera, Neem dhe Këna, të njohura për ushqyerjen dhe pastrimin e thellë të flokëve
  • Forcon folikulat dhe boshtin e tyre
  • Stimulon rritjen e shëndetshme të flokëve
  • Mundëson hidratimin e skalpit
  • Kundër rënies dhe zbokthit

 

Përdorimi: Aplikoni shampon në flokë të njomë me ujë të ngrohtë dhe masazhoni me mollëzat e gishtërinjve për të paktën 4 minuta në metodën inverse.

Shpëlajini më pas me ujë të pastër të bollshëm dhe thajini me peshqir pambuku.

Për rezultate të kënaqshme, përdoreni rregullisht shampon dhe mos e ndërroni qoftë dhe me vetëm një përdorim të një shampoje tjetër.

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA