Kategoritë

zoomable
SPRAY DEPILIMI - LUIS & BIEN HAIR REMOVAL SPRAY

SPRAY DEPILIMI - LUIS & BIEN HAIR REMOVAL SPRAY

LUIS & BIEN HAIR REMOVAL SPRAY

Spray me përmbajtje natyrale për depilim pa dhimbje në kushte shtëpie.

 

Me Formulën e tij Speciale ;

- Ju ndihmon të hiqni qimet pa irrituar lëkurën tuaj.

- Spray depilues i testuar dermatologjikisht kontribuon gjithashtu në hidratimin e lëkurës tuaj.

- Relakson lëkurën si dhe e bën atë të duket më e butë.

 

 

Përdorimi:

 

 

• Tundeni mirë para përdorimit.

• Sigurohuni që lëkura juaj është e thatë para se ta aplikoni dhe mos harroni të bëni testin e alergjisë.

• Shtypni sprucon e spray-t në zonën e dëshiruar, lëreni të qendrojë për 4 minuta dhe më pas pastrojeni me ujë/pecetë të pastër.

• Mbani mend që efekti ndryshon nga një person në tjetrin për shkak të qimes dhe lëkurës.

• Mos e përdorni në lëkurë të irrituar, të papastër apo të djegur/dëmtuar.

 

Mbajeni larg nga fëmijët dhe shmangni kontaktin me sytë!

 

I përshtatshëm për:

  • Këmbët
  • Krahët
  • Sqetullat
  • Bikini

 

I disponueshëm në formatet për femra/meshkuj

 

 Spray depilues

 

Sasia: 100 ml