Kategoritë

zoomable
Krem Per Rritje Gjoksi - Breast Enlargement Cream Orchid

Krem Per Rritje Gjoksi - Breast Enlargement Cream Orchid

1000 lekë

Chest-Enlarging Cream ORCHID Fitues i çmimit Era Award.

Natyral 100 % Orchid Chest-Enlarging Cream përmban substanca natyrale bimore efektive në rritjen e shtresave të yndyrës në gjoks pas përdorimit të tij për një periudhë kohore.

Ai ndihmon në dhënien e gjoksit volum dhe bukuri.

 

Përdorimi:  Lyhuni dy herë në ditë duke e fërkuar pjesën e lyer derisa kremi të thithet plotësisht nga lëkura.

Rekomandohet përdorimi i kremit për dy muaj rresht.

 

Përmbajtja: Vajra 20%, acide yndyrore të lira, lanolinë, kollagen???? (collagen), parfum, ujë, ekstrakte bimore.

 

Sasia: 50 ml