Kategoritë

zoomable
Sapun me Shafran të Kuq - Red Mountain Saffron Whitening Soap

Sapun me Shafran të Kuq - Red Mountain Saffron Whitening Soap

500 lekë

Sapun i pasur me përmbajtje MULTl-MINERALE të SHAFRANIT të kuq !

 

Një sapun i cili do ju jap një fund rrezatues që barazon tonin e lëkurës .

Pastron Aknet dhe njollat pas-akneve si dhe papastërtitë e poreve më të thella.

Zhduk butësisht njollat kafe të lëkurës, duke ju dhuruar një çehre më të pastër dhe të përsosur !

 

Përdorimi: 

Apliko sapunin në lëkurën tuaj me ujë butësisht duke mesazhuar atë , shpëlajeni plotësisht me ujë, përdorni dy herë në ditë, ditë dhe natë.

 

Përbërësit:

Shafran i kuq (Mali) , Vitamine E , Glicerinë , Parfum , Ujë ...

 

Sasia: 100 gr 

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA