Kategoritë

zoomable
2 në 1 Scrub & Peeling - Aloe Vera Dr-Rashel

2 në 1 Scrub & Peeling - Aloe Vera Dr-Rashel

800 lekë

Aloe vera 2 në 1 


Produkt me përmbajtje  aloe vera ,

Hidraton si dhe e mban lëkurën të freskët ,

Pastron fytyrën nga papastërtitë ( bën të mundur largimin e qelizave të vdekura, toksinave si dhe yndyrën e tepërt nga lëkura) ,

Pastron pikat e zeza ,

Anti-rrudhe .

 

Pas përdorimit ju ofron një lëkurë të pastër, të lëmuar !

 

Si ta përdorim ?
 
Merrni një sasi të vogël të , masazhoni butësisht me majë të gishtave në një lëvizje rrethore mbi fytyrën dhe qafën e rreth 2-3 minuta , duke shmangur zonën përreth syve.

Shpërlaj fytyrën me ujë të bollshëm .

Përdorni 2-3 herë në javë për lëkurë të shëndetshme dhe të ndezur.

 

Sasia:

100 ml

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA