Kategoritë

zoomable
Serum Kundër Akneve ( Puçrrave ) - Anti Acne Serum Hedera Vita

Serum Kundër Akneve ( Puçrrave ) - Anti Acne Serum Hedera Vita

1300 lekë

Serum Kundër Akneve ( Puçrrave ) me përbërës me kualitet Zvicerjan CH Advanced Quality 

 

Serumi i përqendruar kundër akneve bazohet në parimin aktiv të ndikimit në lëkurë të përfituar nga rrëshira e pishave bregëdetare.

• Lufton të gjitha llojet e puçrrave dhe kokëzezat (blackheads) ,
• Stimulon biosintezën dhe proceset rigjeneruese të lëkurës dhe indeve ,
• Aktivizoni funksionin natyral mrojtës të lëkurës tuaj ,
• Lehtëson inflamacionin dhe acarimet .


Veprimi sinergjik i këtij përbërësi, Vitamina B, ekstrakti Aloe, vaji i pemës së çajit (tea tree oil) dhe përbërësve të tjerë të vlefshëm që gjenden në këtë serum e bëjnë atë një trajtim jashtëzakonisht të efektshëm për aknet (puçrrat) dhe kokëzezat (blackheads).


Substancat aktive bimore:

 

• Rrëshirë pishe bregdetare

• Acid hialuronik natyral
• Vaj i pemës së çajit (Tea Tree Oil)
• Vitamina F
• Allantoin
• Menthol
• Konservues biologjik.

 

 

Rezultatet e para janë të dukshme brenda dy ditësh, dhe efekti më i mirë arrihet me përdorim të vazhdueshëm.

Produkti nuk përmban paraben, vajra minerale, silikone, dhe aroma artificiale.

hand made symbol grünwurde nicht an Tieren getestet symbol grünnicht einnehmen symbol, glas und gabel durchgestrichen

 

 

 

 

Sasia: 30 gr 

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA