Kategoritë

zoomable
Locion Micellar Pastrues për Fytyrën - Make Up Remover Lotion Hedera Vita

Locion Micellar Pastrues për Fytyrën - Make Up Remover Lotion Hedera Vita

1100 lekë

Hyaluron - Locion Micellar & Anti Rrudhë !

Të gjthë papastërtitë e akumuluara gjatë ditës  bëjnë që larja të jetë ndër proceset më të rëndësishme për sa i përket kujdesit ndaj lëkurës . 

 


Locion Micellar  anti-plakje për pastrimin e fytyrës i pasur me përbërës aktiv jashtëzakonisht të dobishëm që ndihmon :

 

• Për të hequr lehtësisht makeupin dhe të gjitha papastërtië nga lëkura ,

• Në lëkurë të freskët dhe të tonifikuar ,

• Në rigjenerimin e lëkurës,

• Prodhimin e kolagjenit dhe elastinës .

 

Produkti nuk përmban paraben,  silikone, dhe aroma artificiale !

 

 

Sasia: 200 ml 

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA