Kategoritë

zoomable
Balsam Buzësh - Lip Butter Hedera Vita

Balsam Buzësh - Lip Butter Hedera Vita

Mbroni buzët tuaja nga era dhe ajri i thatë me Hedera Vita Lip Balm.

I pasur me vaj kokosi ai  hidraton thellësisht dhe i jep lagështinë e butësinë e nevojshme buzëve gjatë verës dhe dimrit.

 

 

 

 

 PRODUKTET LIDHURA