Kategoritë

zoomable
New Themra Epimedium Macun, Formula speciale Mjaltë Për Potencë Epimedium Origjinal 144 gr

New Themra Epimedium Macun, Formula speciale Mjaltë Për Potencë Epimedium Origjinal 144 gr

2000 lekë

New Themra Epimedium Macun, Formula Speciale Macun vjen në një formulë dhe paketim unik që përmban 12 bustina të gatshme.

 

Afrodiziaku nr. 1 natyror në Turqi.
Një formulë herbale e mjaltit të pastër turk. 

Përbërësi kryesor i tij është ekstrakti i Epimediumit turk , i cili është përdorur për mijëra vjet si një afrodiziak natyral në Azinë antike.
Tonik natyral për dëshirë seksuale pa asnjë efekt anësor.
Stimulon funksionin erektil të burrave dhe rrit rrjedhjen e gjakut në indet vaginale të grave.


Sigurohuni që të merrni artikullin tuaj origjinal nga Bio Herbal Albania për të mos u bërë viktimë e falsifikimit të vazhdueshëm të këtij produkti.


Epimedium është një produkt 100% natyral që ofron rezultate të ngjashme me ato të ilaçeve kimike pa ndonjë stres apo efekte anësore. 

 

Epimedium nuk përdoret vetëm si një afrodiziak, por edhe si një ilaç i fuqishëm për të kapërcyer mosfunksionimin ereksion dhe frigiditetin në të dy gjinitë.

 

Tek meshkujt, përveç mosfunksionimit erektil (impotencë mashkullore), ndihmon në rritjen e numrit të spermës dhe oreksit seksual, ndërsa për gratë ndihmon për luftuar stresin që ndodh pas periudhës menstruale.

 

Përbërja e  Epimedium Macun?
Me mjaltë të pastër nga lulet turke , paste Epunedium macun është një produkt që kombinon epimediumin me afrodiziakë të tjerë të mrekullueshëm, si qumësht blete, polen, xhenxhefil, tre lloje të ndryshme të xhensen, maka, kanellë, vanilje dhe shumë të tjera natyrale përbërësit.

 

Pse të përdorim Epimedium Macun?
Paste macun epimedium është formuluar që çdo njeri të shijojë një jetë seksuale më energjike. 

Në të njëjtën kohë, është një shtesë herbale e sigurt e cila mund të jetë dukshëm efektive në rastet e mosfunksionimit të ereksionit. 

Ky produkt është origjinal, i çertifikuar dhe licencuar nga Ministria e Bujqësisë dhe Ushqimit të Turqisë. Licenca Nr. TR-33-K-000787 .

 

Përdormimi:

1 bustinë ½-1 orë para marrëdhënjeve bashkëshortore.

Mbajeni në vend të freskët dhe të thatë pa mundësitë e fëmijëve.

 

Në Shtatëzani dhe ushqyerjen me gji këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë produkt.

 

Sasia : 12 Bustina x 12 gr

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA