Kategoritë

zoomable
Kamagra Gel Shqip Përdorimi - Kamagra Oral Jelly

Kamagra Gel Shqip Përdorimi - Kamagra Oral Jelly

1000 lekë

Kamagra Xhel është një trajtim popullor dhe efektiv për personat impotent . 

Në dallim nga tabletat që nuk gëlltiten,  Kamagra Xhel thjesht mund të shtrydheni në një lugë dhe gëlltiten lehtë. 

Kamagra Xhel kanë në përbërjen e tyre një gamë aromash si nenexhik, çokollatë, banane, portokall, mango, luleshtrydhe, ananas dhe vanilje.

Kamagra vepron shpejt në trup dhe pacientët raportojnë kohë të shpejtë të reagimit nga 20 minuta. 

Efekti i Kamagra Xhel zgjat 4 - 6 orë, por shumë mjekë raportojnë më gjatë.

 

Si ta merrni këtë ilaç

• Doza e sigurt e Kamagra brenda një periudhe 24 orësh është 100 mg

• Gjithmonë merrni këtë ilaç me një gotë të madhe uji

• Shmangni ushqimet e rënda ose yndyrore kur keni ndërmend të merrni ilaçin

• Alkooli do të zvogëlojë efektivitetin e këtij ilaçi

• Nuk lejohet përdorimi nga personat që vuajnë nga sëmundjet e zemrës.

 

E RE , E RE , E RE KAMAGRA GEL VOL 5 PËR FEMRA
KLIKO LINKUN E MËPOSHTËM

https://www.bioherbal.al/details/661-kamagra-gel-vol-5-femra-shqip-prdorimi---kamagra-oral-jelly

 

Sasia: 7x 100 mg 

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA