Kategoritë

zoomable
Krem Kërmilli Zbardhues - Snail Whitening Cream

Krem Kërmilli Zbardhues - Snail Whitening Cream

1200 lekë

Krem për zbardhje me ekstaktet e jargëve të kërmijve dhe të kolagjenit i cili do t’ju ​​bëjë çuditërisht më të ndritshëm, më të bardhë, vetëm në 7 ditë. 

 

 

Dobitë:

• Ndryshon pamjen e moshës tuaj të fytyrës,
• Hidraton lëkurën,
• Ndriçon tonin e lëkurës,
• Zbeh njollat e errëta të lëkurës,
• Eliminon puçrrat .

• Zhduk rrudhat dhe e bën lëkurën të duket më e butë,
• E zbatueshme për të gjithë lëkurën,
• Hidraton lëkurën në mënyrë të përkryer,
• Ndryshim revolucionar vetëm në 1/2 javë,
• Nuk ka efekte anësore,
• 100% produkt efektiv.


Provojeni tani për të marrë një lëkurë më të ndritshme !

Përdorimi: 

Pas pastrimit të lëkurës me sapun ose para se të dilni jashtë, aplikoni kremin në fytyrë duke e mesazhuar deri në përthithjen e plotë.

 

Sasia: 80 gr 

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA