Kategoritë

zoomable
Xhel Aloe Vera ( Lëng) - Aloe Vera Drinking Gel

Xhel Aloe Vera ( Lëng) - Aloe Vera Drinking Gel

MEDICHROM ALOE VERA GEL 

 

Lëng natyral Aloe të rritura në tokat Kretane, Qipriote plotësuar me  kolagjen dhe vitaminat D3

Bimë me lëng e njohur që nga lashtësia për efektet e saj shëruese.

Xheli i saj i trashë përmban mbi 200 lëndë ushqyese si vitamina , kryesisht A, B, C, E, acid folik dhe niacinë , minerale

 

• Detox trupi
• Përmirëson çrregullimet e tretjes
• Kontribuon në menaxhimin e peshës
• Forcon sistemin imunitar.

 

Pini xhel aloe vera për detoksifikim, dhimbje në nyje, rregullim metabolizmi dhe mirëqenie të përgjithshme.

 

 

Udhëzime për përdorim:

Merrni 20 ml, 1-2 herë në ditë , në mëngjes dhe / ose para gjumit.

Mund të konsumohet ashtu siç është ose të hollohet në gjysmë gotë ujë ose lëng.

Shkundeni shishen mirë para çdo përdorimi.

Mbajeni në një vend të freskët dhe të thatë.

Pas hapjes, ruhet në frigorifer.

Mund të përdoret nga diabetikët dhe pacientët me tiroide.

 

Përbërësit për 20 ml xhel aloe vera:

• Xhel organik Aloe Vera 200: 1 100mg
• Kolagjeni i hidrolizuar peshku 500mg
• Çaj Jeshil Ekstra 100mg
• Vitamina D3 5mcg
 

Sasia: 1 Kg

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA