Kategoritë

zoomable
XHEL / KREM CELULITI, ANTI-CELLULITE GEL HEDERA VITA

XHEL / KREM CELULITI, ANTI-CELLULITE GEL HEDERA VITA

1300 lekë

XHEL / KREM CELULITI,  ANTI-CELLULITE GEL 

 

Përzierja e pastër e kafesë, kanellës, rozmarinë dhe dredhzë vepron për të përmirësuar pamjen e përgjithshme të lëkurës.

Ky kombinim unik I vajrave të pastër natyralë ndihmon eliminimin e e celulitit dhe degradimin e tij.

 

Përdoret intensivisht edhe për persona që vuajnë nga këmbët e lodhura dhe të fryra.

 

• Redukton dhe dekompozon celulitin

• Ushqen dhe mbron lëkurën

• Përmirëson elasticitetin dhe lë ndjesinë e butësisë

• Rrit qarkullimin e gjakut dhe stimuloni metabolizmin e lëkurës tuaj

• Pa paraben

 

Përdorimi: Masazhohet në lëvizje të rrumbullakëta në lëkurë të pastruar sipas nevojës për të paktën 5 minuta. 

Kombinimi i përbërësve aktivë me cilësi të lartë nga natyral jep rezultatet të dukshme pas 7 ditëve përdorim të përditshëm. 

 

Shënim: Ruhet në vende të thata, në temperaturë dhome. Mbajeni larg nga fëmijët.

 

Si ta largojmë celulitin ?  Na ndiqni në Youtobe duke klikuar [KETU]

 

Sasia: 300 ml 

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;
TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
BIO HERBAL ALBANIA