Kategoritë

zoomable
Çaj Natyral Për Rritjen e Gjoksit - MSN Beauty Tea/Caj

Çaj Natyral Për Rritjen e Gjoksit - MSN Beauty Tea/Caj

1000 lekë

A mund të rritni madhësinë e gjoksit ? 

Epo, përgjigjja është po. 

 

Shumica e grave do të duan të kenë trupin e përsosur dhe për këtë, çdo grua do të dëshirojë të ketë gjinj në formë të përsosur.

Duke folur për operacionet plastike një kirurg vendos kripë dhe silikoni nën indin e gjirit për ta bërë atë të fryrë dhe diçka e tillë mund të ketë komplikime serioze në lidhje me shëndetin tuaj.

Çaji MSN është zgjidhja për këtë,   Çaj i testuar në laborator, dhe  i licensuar.

 

Problemet tek të cilat ndihmon çaj:


• Gjoks i vogël, ndikon në rritjen e gjoksit, formësimin, shtrëngimin dhe ngritjen, pasiqë është I pasur shumë me FITOESTROGENOM
• Cikël menstrual i çrregullt dhe me dhimbje
• Celulit
• Fertilitet
• Ndihmon me miome,cista
• Ndihmon në parandalimin e rënjes së flokëve, dhe poashtu ndihmon me thonjë të brishtë, poashtu mund të përdoret si tonik i shkëlqyer për pastrim të thellë të lëkurës problematike të fytyrës, për akne.
• Probleme me stomak, gazra, ngërrçe
• Detox, bën heqjen e toksinave, pastrues I mëlçisë
• Përbërë nga bimë me origjinë të kontrolluar
• Nuk ka limite në përdorim.

 

 

Është metoda natyrale për rritjen e gjirit me përdorimin e çajit të bukurisë MSN, do të ktheni pamjen e gjoksit siç ishin në vitet tuaja të rinisë.
Bimët që çaji ka në përbërje, të rritjes së gjirit nuk do t ' ju sjellin +2 numra më të mëdhenj gjatë natës.
Procesi si ky është gradual, dhe kjo është më mirë, sepse çdo ndryshim i shpejtë është një tronditje për organizmin.
Imagjinoni sa e pakëndshme dhe e dhimbshme mund të jetë një rritje e gjirit gjatë natës?
Ja pse çaji i msn ndikon në rritjen graduale të volumit të gjirit dhe krijimin e mbështetjes natyrale... harroni telat dhe lokalet e filling, implantet artificiale dhe silikonet...

 
 

A shkakton reaksione alergjike?


Vetëm personat alergji ndaj karrotave, celinos  mund të kenë ndonjë reaksion alergjik.

Nuk duhet ta pini në të njejtën kohë duke përdor dhe tabletat e kontrollit të lindjes sepse çaji e neutralizon efektin e tyre.Shtatëzënat nuk bënë ta përdorin.

 

Përdorimi:

Një gotë me ujë 200 ml 70°C  hedhet një lugë e mesme me çaj dhe lihet 20 min, pastaj kullohet dhe pihet.

Kjo përsëritet 2 herë në ditë, në mëngjes në stomak bosh dhe para gjumit.

Mundeni ti shtoni  sheqer, mjaltë dhe limon, sipas shijes tuaj.

 

Origjina : Serbi

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;
TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
BIO HERBAL ALBANIA