Kategoritë

zoomable
Krem hidratues - Intensive Moisturizing Cream

Krem hidratues - Intensive Moisturizing Cream

500 lekë

Himalaya Intensive Moisturizing Cream. Ushqyes, mbrojtës, hidratues. Prunus amygdalus (Vaji i bajames së ëmbël) dhe Jojoba oil kanë aftësi të hidratojnë zonat më të thata të lëkurës suaj. Triticum sativum (Embrioni i farave të grurit), është një burim natyral i pasur i Vitaminës E, ushqen lëkurën dhe e ruan të butë & elastike. Gjithashtu e mbron nga dëmtimet e mundshme mjedisore.

 

· Ushqen, hidraton, mbron

· Hidraton edhe zonat më të thata të lëkurës

 

Përdorimi:

Përhap me kujdes Nourishing Skin Cream rreth e përqark fytyrës, në pjesën e qafës dhe në zonat e interesuara të trupit dy herë në ditë. Për rezultate të mira përdore rregullisht. I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.

 

Sasia: 50 ml