Kategoritë

zoomable
Serum me vitaminë C për Sytë - Anti Ox Eye Serum Roll-on

Serum me vitaminë C për Sytë - Anti Ox Eye Serum Roll-on

1300 lekë

Serumi ANTI-OX është një serum i koncentruar, i lehtë, i formuluar për të trajtuar shenjat e para të plakjes nën dhe përreth syve.
Super qetesues dhe freskues për lëkurën!

Ky serum luksoz, me performancë të lartë i pasuruar me vitaminë C, acid hialuronik dhe Argireline® synon në parandalimin dhe zbutjen e rrudhave , dëmtimet e shkaktuara nga rrezatimi UV dhe zvogëlimin e rrathëve të zi . Duke lënë lëkurën delikate të syve me një pamje të freskët, më të kuruar dhe më të re.


Mënyra e përdorimit:
Masazhoni butësisht roll-onin përreth syrit.
Aplikojeni dy herë në ditë, mëngjes dhe mbrëmje.

Kujdes :
Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë.

Sasia : 5 ml

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER 
© BIO HERBAL ALBANIA