Kategoritë

zoomable
Krem për duar - Lavender Hand Cream

Krem për duar - Lavender Hand Cream

600 lekë

Krem për duar e pasuruar me vaj ulliri dhe Vitamin E , e cila i ofron lëkurës kujdes intensiv dhe mbrojtje kundër tharjes, kurse gjalpi shea panthenoli dhe keratina e bëjnë lëkurën të butë dhe të lëmuar në prekje.
Aroma e levandres e lë lëkurën të këndshme aromatike dhe të freskët gjatë ditës.

Kujdes: Vetëm për përdorim të jashtëm, mbaje larg fëmijëve.

Sasia: 100mlNDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER
© BIO HERBAL ALBANIA