Kategoritë

zoomable
Krem kundër thinjave - Colour restoring Magix Mix

Krem kundër thinjave - Colour restoring Magix Mix

1500 lekë


Brenda tre deri në katër javë ngjyra e flokëve kthehet në rininë e saj natyrale dhe ringjall ndjenjën e rinisë tek prindërit.
A ka dhuratë më të mirë se rinia?

Ky krem nuk është ngjyrues për flokët - nuk njollos duart dhe rrobat.
Është krejtësisht i padëmshëm dhe madje i dobishëm për flokët dhe nuk zhduket për shkak të larjes .
Ky krem ​​riaktivizon pigmentet natyrale të flokëve përmes ndërveprimeve natyrale dhe flokët lyhen në mënyrë natyrale, kështu që ju nuk keni nevojë të zgjidhni një ngjyrë të veçantë , ky krem ​​do ju kthej ngyrën e flokëve tuaj, të hapur dhe të errët, në mënyrë natyrale.

Ky produkt funksionon gradualisht dy deri në tre javë dhe ndryshe nga boja e flokëve , nuk shkakton një ndryshim të papritur në pamjen tuaj.

Është një produkt i fabrikave të njohura ndërkombëtare me një histori prej më shumë se 45 vjetësh dhe ju mund t'i shihni specifikimet e tyre në të gjitha gjuhët në faqet ndërkombëtare.Magix Mix për zbardhjen e flokëve për meshkuj dhe femra !

Ky krem me përbërës 100% bimor që forcon dhe rinovon flokët duke ndikuar në pigmentet e flokëve largon ngjyrën e bardhë të flokëve dhe i kthen freskinë dhe rininë flokëve, dukesh 10 vjet më i ri dhe më i lumtur.

Mjafton ta përdorni këtë locion një herë në ditë në mënyrë që në më pak se 3 javë të gjithë të habiten kur shohin flokët tuaj të rinisë dhe pamjen tuaj të bukur dhe të re.

Produkt i licencuar nga 65 vende.

Ky krem ​ është i përshtatshëm për çdo zonjë dhe zotëri me shije që dëshiron të qëndrojë e re. Ky produkt është shumë i lehtë për t'u përdorur dhe ka një rezultat unik.
Ky produkt nuk kërkon ndonjë suplement apo përbërës të tjerë dhe çdokush mund ta përdorë lehtësisht këtë produkt.

Rezultati i këtij kremi është: U jep shkëlqim flokëve tuaj të bardhë dhe i bën flokët tuaj me shkëlqim dhe transparent, gjithashtu kontribon në eleminimin e zbokthit.


Si të përdorni >

Tundeni produktin tërësisht përpara përdorimit dhe sigurohuni që flokët tuaj të jenë plotësisht të thatë dhe se e vetmja zonë ku dëshironi që ngjyra të kthehet në gjendjen e saj origjinale është plotësisht e lagur me produktin.

Koha më e mirë për ta përdorur është në mëngjes, mos i lani flokët pas përdorimit.
Mundohuni të lani flokët më pak gjatë përdorimit dhe gjatë larjes sigurohuni që të përdorni shampo që janë të sigurt se nuk janë të përbëra nga përbërës kimikë, me fjalë të tjera përdorni shampo bimore.

Sasia: 250 ml

 

NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR I TEKSTEVE;

TE GJITHA TE DREJTAT E REZERVUARA PER
© BIO HERBAL ALBANIA