Kategoritë

Më të rejat

Të sugjeruara

Vaj Trëndafili Të Egër - Rosehip Oil

Serum me vaj trëndafili të egër i cili rritet në malet e famshme Ande nga Kili Thuhet se vaji i trëndafilave të egër ndihmojë në lulëzimin dhe siç quhet ndryshe mbretëreshë mes luleve, prandaj çdo përshkrim për të nuk është i tepërt. 100% me vaj natyral trëndafili të egër Kilian.Serumi i përbërë nga vaji i trëndafilit të egër Kilian i përfituar me metodën e presimit në të ftohtë (cold press) përdoret për: ▪︎ Rigjenerimin e lëkurës të lënduar, plagë, djegje të ndryshme, shenja post-akne,▪︎ Shenja nga ndërhyrjet e ndryshme kirurgjikale, rrudha të thella dhe shen...
Më Shumë

Propolis Blete - Bee Propolis

Propolisit tretur me tretësira vajore (0% alkol/ethanol) : 100 % Natyral    ▪︎ Trajtimi i plagëve dhe dhimbjeve të gojës. ▪︎ Trajtimi i hundëve të bllokuara , ftohjet, infeksionet e sinusit, ënjtja e indeve të hundës. ▪︎ Qetësimi i nervave dhe tejkalimi i çrregullimeve të gjumit. ▪︎ Promovimi dhe rritja e hemoglobinës në gjak. ▪︎ Redukton yndyrën e trupit dhe kolesterolin, kështu që kuron trashjen dhe peshën e tepërt. ▪︎ Trajtimi i çrregullimeve të stomakut dhe zorrëve. ▪︎ Ulje e rritjes së qelizave kancerogjene, pasi përmban afro 300 komponime kimike efektive. ▪︎ Ul rrezi...
Më Shumë