Kategoritë

Më të rejat

Të sugjeruara

Pastrues intim Medimix

Medimix pastrues intim është një formulë tërësisht bimore për mirëmbajtje të higjienës intime. I përfituar nga bimë si aloe vera, rozmarina, dhe shumë përbërës tjerë natyral është shumë efektive, zbutëse. Formulë e vaçantë që përmban poashtu vaj portokalli, e cila është një mbrojtje ditore perfekte nga thatësia intime dhe erërave të pakëndshme. Po ashtu ju mban të freskëta, ndihmon në mënjanimin e kruarjeve, infeksioneve , irritimeve lëkurore dhe në ruajtjen e balansit natural të pH-së së trupit. Përdoreni në baza ditore gjat dushit, për freski të...
Më Shumë

Krem Per Rritje Gjoksi - Breast Enlargement Cream Orchid

Chest-Enlarging Cream ORCHID Fitues i çmimit Era Award. Natyral 100 % Orchid Chest-Enlarging Cream përmban substanca natyrale bimore efektive në rritjen e shtresave të yndyrës në gjoks pas përdorimit të tij për një periudhë kohore. Ai ndihmon në dhënien e gjoksit volum dhe bukuri.   Përdorimi:  Lyhuni dy herë në ditë duke e fërkuar pjesën e lyer derisa kremi të thithet plotësisht nga lëkura. Rekomandohet përdorimi i kremit për dy muaj rresht.   Përmbajtja: Vajra 20%, acide yndyrore të lira, lanolinë, kollagen???? (collagen), parfum, ujë, ekstrakte bimore.   Sasia: 50 ml ...
Më Shumë